kancelaria adwokacka

kontakt 24h: 603 281 318

kancelaria adwokacka

kontakt 24h: 603 281 318

Adwokat w Gliwicach, adwokat Zabrze, pomoc prawna osób za granicą

» KANCELARIE

Opis naszej kancelarii.

więcej informacji

» OBSŁUGA FIRM

Pełna obsługa przedsiębiortsw.

więcej informacji

» PORADY ONLINE

Porady przez internet.

więcej informacji

» KONTAKT

Jak się z nami skontaktować.

więcej informacji

Kancelaria Adwokacka Zabrze


Kancelaria Adwokacka Zabrze dane teleadresowe

ul. Sądowa 6a/2
41-800 Zabrze

tel. kom. 603-281-318 /  32 321 22 37

 

Kancelaria w Zabrzu znajduję się w niedalekiej odległości od Sądu Rejonowego w Zabrzu.

Prawie każdy mieszkaniec naszego kraju przynajmniej raz w swoim życiu korzystał z pomocy prawnika. Istnieje mnóstwo sytuacji, w których Polacy nie wiedzą, jakie kroki prawne podjąć.

Nasza kancelaria w Zabrzu świadczy swoje usługi w sposób profesjonalny i rzetelny z zachowaniem standardów najwyżej staranności. Oferowane usługi są wykonywane z troską o najwyższy poziom merytoryczny i w dążeniu do osiągnięcia zamierzonego celu.

Jednak fachową pomocą i wsparciem służy Państwu kancelaria adwokacka (adwokat Zabrze).

Każdą ze spraw traktujemy indywidualnie, zapewniając naszym Klientom poczucie pełnego bezpieczeństwa prawnego.

Reprezentujemy naszych Klientów w procesach negocjacyjnych oraz postępowaniach przed sądami i innymi instytucjami. Kładziemy nacisk na dbałość o relacje z naszymi Klientami, które opieramy na analizie potrzeb oraz przygotowywaniu rozwiązań dopasowanych do indywidualnej sytuacji.

Adwokat Zabrze

to zatem najlepszy wybór – u nas każdy uzyska interesującą go pomoc oraz wsparcie, nikogo bowiem nie pozostawiamy bez fachowej, profesjonalnej pomocy.

Pomagamy rozwiązywać problemy prawne, szczególnie w zakresie prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, pracy, gospodarczego, administracyjnego oraz w postępowaniu dla nieletnich. Adwokat Zabrze.

W przypadku wystąpienia problemów z dojazdem do Kancelarii, w razie jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z Kancelarią.
Telefon 603 281 318 ( telefon całodobowy ),  ewentualnie proszę kontaktować się za pomocą portalu facebook

Obsługa Kancelaria Zabrze

Nasza Kancelaria Adwokacka w Zabrzu oferuje profesjonalną i kompleksową obsługę Klientów indywidualnych jak również: przedsiębiorców, wspólnot mieszkaniowych oraz innych podmiotów.

Siedziba naszej Kancelarii znajduje się w Gliwicach a filia w Zabrzu. Obszar działalności Kancelarii to teren aglomeracji śląskiej.

Działalność i doświadczenie spowodowały, że ufają nam firmy, zlecając prowadzenie stałych obsług prawnych oraz osoby fizyczne, które powierzyły nam swoje sprawy osobiste i majątkowe.

Nasi Adwokaci udzielą wszelkich porad i konsultacji prawnych, sporządzamy pisma procesowe, bierzemy udział w negocjacjach i mediacjach, dochodzimy roszczeń odszkodowawczych. Celem kancelarii jest rzetelna pomoc prawna osobom fizycznym, a także przedsiębiorcom. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci uzyskali najkorzystniejsze rozwiązanie problemu.

Zapraszamy do skontaktowania się z Kancelarią w celu omówienia zasad pomocy prawnej i bezpłatnej wyceny stałej współpracy.

Adwokat Zabrze


"Kancelarie kierują się zasadą indywidualizacji potrzeb i oczekiwań społeczeństwa, zarówno w kwestii świadczonej pomocy prawnej jak i dostosowania cen usług do rzeczywistego nakładu pracy."

Adwokaci Arkadiusz Szałajko i wraz z Zespołem.


Kontakt całodobowy (24h): 603 281 318
znajdź nas na Facebook'u: facebook.com/adwokatszalajko/

SPRAWY KARNE I CYWILNE

W sprawach cywilnych i karnych osobom przebywającym za granicą, w tym udziela konsultacji telefonicznych i drogą mailową.

OFIARY WYPADKÓW DROGOWYCH

Ofiarom wypadków drogowych, w tym w uzyskaniu zadośćuczynień i odszkodowań przy korzystnym systemie rozliczeń.


OCHRONA KIEROWCÓW

Zapewnia kompleksową ochronę prawną kierowców w ruchu drogowym oraz obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

ROZWODY I ALIMENTY

W sprawach rozwodowych i alimentacyjnych, możemy pochwalić się dużym doświadczeniem.