kancelaria adwokacka

kontakt 24h: 603 281 318

kancelaria adwokacka

kontakt 24h: 603 281 318

Adwokat w Gliwicach, adwokat Zabrze, pomoc prawna osób za granicą

» KANCELARIA

Opis naszej kancelarii.

więcej informacji

» OBSŁUGA FIRM

Pełna obsługa przedsiębiortsw.

więcej informacji

» PORADY ONLINE

Porady przez internet.

więcej informacji

» KONTAKT

Jak się z nami skontaktować.

więcej informacji

Adwokat Gliwice


Adwokat Gliwice, kiedy popadamy w jakiekolwiek kłopoty prawne wówczas jedynym ratunkiem może okazać się nic innego jak tylko skorzystanie z usług profesjonalnego fachowca z tej dziedziny. Co ciekawe pomimo rozwoju technologii a także świadomości konsumenckiej wciąż bardzo wiele osób zastanawia się jakiego wybrać prawnika.

Adwokat Gliwice

Adwokatów na terenie miasta Gliwic jest przecież bardzo wielu, właściwie w każdym miejscu w naszym kraju. Na szczęście problem tego w jaki sposób wybrać adwokata już nie jest tak trudny do rozwiązania jak nam się wydaje.

Pewną podstawą od której musimy zacząć jest to byśmy dobrze oszacowali naszą sprawę. Musimy bowiem pamiętać, że nie każdy adwokat w Gliwicach zajmie się daną sferą prawną. Często kancelarie prawne specjalizują się wyłącznie w jednej dziedzinie.

Takie postępowanie ma sens, gdyż jak łatwo się domyśleć dzięki temu porady prawne stoją na wysokim poziomie i właściwie są gwarancją wygranej batalii sądowej.

Adwokat Gliwice

 

Adwokat w Gliwicach – koszty

Czasami możemy też mieć wątpliwość ile kosztuje dobry adwokat? Otóż tak jak wspominaliśmy bardzo wiele zależeć będzie od stopnia złożoności naszej sprawy. Co ciekawe coraz popularniejsze są także porady prawne online z których klienci coraz chętniej korzystają z uwagi chociażby na ich wygodę.

Czasami może nam się wydawać, że tworzone przez naszych ustawodawców prawo jest bardzo skomplikowane i zawiłe. Chociaż w ogólnym założeniu wszelkie przepisy powinny ułatwiać nam życie to czasami nie trudno odnieść wrażenie, że jest zupełnie na odwrót. Najdobitniej widać to chociażby w takich sytuacjach kiedy to dopadają nas różnej maści problemy prawne. Wówczas jedynym wyjściem może być porada prawna od fachowca.

Niestety wiele osób może mieć kłopot w tym by wiedzieć jaki jest najlepszy adwokat Gliwice na przykład to dosyć duże miasto i takich specjalistów jest tu sporo więc skąd mamy wiedzieć którego wybrać? Otóż pewną pomocą mogą okazać się nasi znajomi. Dobrze jest ich więc zapytać, którego adwokata polecacie w Gliwicach.

Nie wszystkie kancelarie prawne w Gliwicach są tak samo dobre.  Najważniejsze jest aby pomoc prawna była skuteczna. To dlatego na prawniku zdecydowanie nie warto oszczędzać. Niech więc ta reguła przyświeca nam kiedy na drugi raz będziemy zastanawiali się nad tym, którego adwokata w Gliwicach wybrać.

 

Adwokat Gliwice – kontakt

W przypadku wystąpienia problemów z dojazdem do Kancelarii , w razie jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z Kancelarią.

Telefon – Adwokat Arkadiusz Szałajko : 603 281 318 ( telefon całodobowy ) ewentualnie proszę kontaktować się za pomocą portalu facebook Adwokat Gliwice

 

Jak do nas dojechać ? Adwokat Gliwice

ul. Daszyńskiego 3/4 44-100 Gliwice

tel. kom. 603-281-318 tel./fax: (32) 230-60-22

kontakt mailowy: kancelaria@adwokat-szalajko.pl


"Kancelarie kierują się zasadą indywidualizacji potrzeb i oczekiwań społeczeństwa, zarówno w kwestii świadczonej pomocy prawnej jak i dostosowania cen usług do rzeczywistego nakładu pracy."

Adwokaci Arkadiusz Szałajko i wraz z Zespołem.


Kontakt całodobowy (24h): 603 281 318
znajdź nas na Facebook'u: facebook.com/adwokatszalajko/

SPRAWY KARNE I CYWILNE

W sprawach cywilnych i karnych osobom przebywającym za granicą, w tym udziela konsultacji telefonicznych i drogą mailową.

OFIARY WYPADKÓW DROGOWYCH

Ofiarom wypadków drogowych, w tym w uzyskaniu zadośćuczynień i odszkodowań przy korzystnym systemie rozliczeń.


OCHRONA KIEROWCÓW

Zapewnia kompleksową ochronę prawną kierowców w ruchu drogowym oraz obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

ROZWODY I ALIMENTY

W sprawach rozwodowych i alimentacyjnych, możemy pochwalić się dużym doświadczeniem.