kancelaria adwokacka

kontakt 24h: 603 281 318

kancelaria adwokacka

kontakt 24h: 603 281 318

Adwokat w Gliwicach, adwokat Zabrze, pomoc prawna osób za granicą

» KANCELARIA

Opis naszej kancelarii.

więcej informacji

» OBSŁUGA FIRM

Pełna obsługa przedsiębiortsw.

więcej informacji

» PORADY ONLINE

Porady przez internet.

więcej informacji

» KONTAKT

Jak się z nami skontaktować.

więcej informacji

Obsługa firm


 Kancelarie świadczą obsługę klientów z sektora małych, średnich przedsiębiorstw i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą na zasadzie stałego ryczałtu. Proponujemy bardzo korzystne warunki rozliczeń.

Posiadamy doświadczenie w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych.

Obsługa  firm, którą świadczymy polega, między innymi, na rozwiązywaniu problemów prawnych, które pojawiają się przy prowadzeniu przez Klienta bieżącej działalności gospodarczej. Przy tych czynnościach pozytywny i satysfakcjonujący wynik uzależniony jest od czasu reakcji oraz umiejętności przedstawiania gotowych rozwiązań w najkrótszym okresie.

Kancelarie prowadzą stałą obsługę prawną instytucji społecznych – stowarzyszeń, fundacji.

Zapraszamy Państwa do skontaktowania się z Kancelarią w celu omówienia zasad pomocy prawnej i bezpłatnej wyceny stałej współpracy i obsługi prawnej firmy.

Dla naszych Klientów jesteśmy stale dostępni, pozostajemy w kontakcie osobistym, telefonicznym oraz mailowym. Nasze Kancelarie znajdują się w Gliwicach i Zabrzu, tym samym Klienci posiadają swobodną możliwość wyboru miejsca i formy spotkania. Nasi klienci mają możliwość skontaktowania się z adwokatem o każdej porze – udostępniamy im telefon całodobowy.

Doradzimy wybór odpowiedniej formy prawnej dla planowanego profilu działalności. Nadto, poprowadzimy kompleksową bieżącą obsługę Państwa przedsiębiorstwa. W tym zakresie Nasz Zespół przygotowuje uchwały organów spółek, sporządza i opiniuje umowy, statuty, regulaminy. Obecnie sporządzamy również opinie prawne. Codziennie reprezentujemy Klientów w sporach z wierzycielami na każdym ich etapie, a nadto dokonujemy oceny prawnych aspektów transakcji handlowych. Prawnicy Kancelarii biorą udział w negocjacjach prowadzonych przez Klientów, ale także reprezentują Klientów w trakcie zawierania umów. Wiemy, że starannie przygotowana umowa może zabezpieczyć interesy Klienta, dlatego też kładziemy nacisk na prowadzenie procesu negocjacji.

W ramach usługi “obsługa firm” prowadzimy doradztwo dla biur nieruchomości i innych podmiotów zajmujących się pośrednictwem w transakcjach dotyczących nieruchomości.

Doradzamy przy konstruowaniu umów pośrednictwa oraz weryfikujemy ich treść pod kątem ich zgodności z prawem.

W ramach świadczonej obsługi prawnej Klienta mieści się również windykacja należności.

Gwarantujemy zaangażowanie i profesjonalizm. Nasz telefon dostępny jest całodobowo 24 h /7.

 


"Kancelarie kierują się zasadą indywidualizacji potrzeb i oczekiwań społeczeństwa, zarówno w kwestii świadczonej pomocy prawnej jak i dostosowania cen usług do rzeczywistego nakładu pracy."

Adwokaci Arkadiusz Szałajko i wraz z Zespołem.


Kontakt całodobowy (24h): 603 281 318
znajdź nas na Facebook'u: facebook.com/adwokatszalajko/

SPRAWY KARNE I CYWILNE

W sprawach cywilnych i karnych osobom przebywającym za granicą, w tym udziela konsultacji telefonicznych i drogą mailową.

OFIARY WYPADKÓW DROGOWYCH

Ofiarom wypadków drogowych, w tym w uzyskaniu zadośćuczynień i odszkodowań przy korzystnym systemie rozliczeń.


OCHRONA KIEROWCÓW

Zapewnia kompleksową ochronę prawną kierowców w ruchu drogowym oraz obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

ROZWODY I ALIMENTY

W sprawach rozwodowych i alimentacyjnych, możemy pochwalić się dużym doświadczeniem.