Kancelaria Adwokacka Adwokaci Arkadiusz Szałajko i Martyna Borowiecka wraz z Zespołem

» PRO BONO

Opis działalności Pro Bono naszej kancelarii.

więcej informacji »

» OBSŁUGA FIRM

Zajmujemy się kompleksową obsługą przedsiębiorców.

więcej informacji »

» SZKOLENIA

Prowadzimy szkolenia dla firm i instytucji, osób prywatnych.

więcej informacji »

» PORADY ONLINE

Udzielamy porad za pośrednictwem internetu.

więcej informacji »


Zakres usług

Jaki jest zakres naszych usług ?

Oferujemy szeroki wachlarz usług prawnych, na co pozwala liczny i dobrze zorganizowany Zespół oraz ścisła współpraca i porozumienie pomiędzy Oddziałami w Gliwicach oraz Zabrzu.

Nasi Klienci mają możliwość ustalenia spotkania z adwokatem zarówno w oddziale w Gliwicach, jak i w Zabrzu w dogodnym dla siebie terminie. Nasze kancelarie są czynne aż do godziny 18:00

Poświęcamy każdemu Klientowi odpowiednią dla jego problemu ilość czasu.

Oferujemy również dojazd do Klienta, po uprzednim uzgodnieniu. Nasze usługi są więc dostępne dla osób starszych lub mających problem z poruszaniem się bądź osób, które nie posiadają odpowiedniego środka transportu

Honorarium

Przejrzyste oraz korzystne dla Klienta wynagrodzenie pozwala Każdemu na skorzystanie z profesjonalnych usług. Podkreślamy, że nie tworzymy Naszym klientom barier finansowych.

Wynagrodzenie za prowadzenie sprawy rozkładamy na dogodne dla klientów raty.

Jakość świadczonej usługi prawnej stanowi nadrzędny cel niezależnie od uzyskanej gratyfikacji finansowej. Priorytet stanowi również uczciwość i wzajemne zaufanie w relacji klient – adwokat, a rozliczenia finansowe są zawsze ustalone w oparciu o obustronne uzgodnienia oraz cechuje je transparentność reguł.

20150320_171908

 

 


Kancelaria Adwokacka Adwokaci Arkadiusz Szałajko i Martyna Borowiecka wraz z Zespołem

Adwokat w Gliwicach, adwokat Zabrze, pomoc prawna osób za granicą, adwokat Knurów, sprawy rozwodowe, spadki, zadośćuczynienia, odszkodowania, ochrona prawna kierowców.