Kancelaria Adwokacka Adwokaci Arkadiusz Szałajko i Martyna Borowiecka wraz z Zespołem

» PRO BONO

Opis działalności Pro Bono naszej kancelarii.

więcej informacji »

» OBSŁUGA FIRM

Zajmujemy się kompleksową obsługą przedsiębiorców.

więcej informacji »

» SZKOLENIA

Prowadzimy szkolenia dla firm i instytucji, osób prywatnych.

więcej informacji »

» PORADY ONLINE

Udzielamy porad za pośrednictwem internetu.

więcej informacji »


O Kancelariach

Przedstawiamy Pańswu ogólne informacje o kancelariach.

Kancelarie Adwokackie ( Gliwice – Zabrze ) świadczą kompleksowe usługi prawne dla klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych.

Siedziby Kancelarii znajdują się w Gliwicach i Zabrzu. Jednakże, obszar aktywności zawodowej Kancelarii to teren aglomeracji śląskiej i nie tylko…

Nasza działalność i doświadczenie spowodowały, że zaufały nam firmy, zlecając prowadzenie stałych obsług prawnych oraz osoby fizyczne, które powierzyły nam swoje sprawy osobiste i majątkowe.

Naszą domeną jest lojalność wobec klienta oraz dyskrecja.

Naszą zaletą jest liczny i dobrze zorganizowany zespół, który pozwala obsługiwać klientów w ramach wielu dziedzin prawa.

Osoby zatrudnione w Naszych Kancelariach to wysoko wykwalifikowana kadra zapewniająca Klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Nasze Kancelarie prowadzone są przez adwokata Arkadiusza Szałajko, który zarządza kancelariami w Gliwicach i w Zabrzu, a nadto przez adwokat Martynę Borowiecką, która obecnie urzęduje i zajmuje się rozszerzaniem aktywności kancelarii w Zabrzu.

O kancelariach można przeczytać w poszczególnych zakładkach, gdzie opisane są szczegółowo zarówno Kancelaria w Zabrzu jak i Kancelaria w Gliwicach.

Honorarium

Przejrzyste oraz korzystne dla Klienta wynagrodzenie pozwala Każdemu na skorzystanie z profesjonalnych usług. Podkreślamy, że nie tworzymy Naszym klientom barier finansowych.

Wynagrodzenie za prowadzenie sprawy rozkładamy na dogodne dla klientów raty.

Jakość świadczonej usługi prawnej stanowi nadrzędny cel niezależnie od uzyskanej gratyfikacji finansowej. Priorytet stanowi również uczciwość i wzajemne zaufanie w relacji klient – adwokat, a rozliczenia finansowe są zawsze ustalone w oparciu o obustronne uzgodnienia oraz cechuje je transparentność reguł.

 

O Kancelariach

O Kancelariach

 

 

 

 

o Kancelariach

O Kancelariach

 

 

Kancelarie kierują się zasadą indywidualizacji potrzeb i oczekiwań społeczeństwa, zarówno w kwestii świadczonej pomocy prawnej jak i dostosowania cen usług do rzeczywistego nakładu pracy.

Adwokaci Arkadiusz Szałajko i Martyna Borowiecka wraz z Zespołem.


Kontakt całodobowy (24h): 603 281 318

znajdź nas na Facebook'u: facebook.com/kancelarieszalajkoborowiecka/


Kancelaria Adwokacka Adwokaci Arkadiusz Szałajko i Martyna Borowiecka są członkami Adwokatury Polskiej

Kancelaria Adwokacka Adwokaci Arkadiusz Szałajko i Martyna Borowiecka wraz z Zespołem

Adwokat w Gliwicach, adwokat Zabrze, pomoc prawna osób za granicą, adwokat Knurów, sprawy rozwodowe, spadki, zadośćuczynienia, odszkodowania, ochrona prawna kierowców.