kancelaria adwokacka

kontakt 24h: 603 281 318

kancelaria adwokacka

kontakt 24h: 603 281 318

Adwokat w Gliwicach, adwokat Zabrze, pomoc prawna osób za granicą

» KANCELARIA

Opis naszej kancelarii.

więcej informacji

» OBSŁUGA FIRM

Pełna obsługa przedsiębiortsw.

więcej informacji

» PORADY ONLINE

Porady przez internet.

więcej informacji

» KONTAKT

Jak się z nami skontaktować.

więcej informacji

Adwokat Zabrze


Kancelaria Adwokacka Zabrze dane teleadresowe

ul. Sądowa 6a/2
41-800 Zabrze

tel. kom. 603-281-318 /  32 321 22 37

Kancelaria w Zabrzu znajduję się w niedalekiej odległości od Sądu Rejonowego w Zabrzu.

Prawie każdy mieszkaniec naszego kraju przynajmniej raz w swoim życiu korzystał z pomocy prawnika. Istnieje mnóstwo sytuacji, w których Polacy nie wiedzą, jakie kroki prawne podjąć.

Nasza kancelaria w Zabrzu świadczy swoje usługi w sposób profesjonalny i rzetelny z zachowaniem standardów najwyżej staranności. Oferowane usługi są wykonywane z troską o najwyższy poziom merytoryczny i w dążeniu do osiągnięcia zamierzonego celu.

Jednak fachową pomocą i wsparciem służy Państwu kancelaria adwokacka (adwokat Zabrze).

Każdą ze spraw traktujemy indywidualnie, zapewniając naszym Klientom poczucie pełnego bezpieczeństwa prawnego.

Reprezentujemy naszych Klientów w procesach negocjacyjnych oraz postępowaniach przed sądami i innymi instytucjami. Kładziemy nacisk na dbałość o relacje z naszymi Klientami, które opieramy na analizie potrzeb oraz przygotowywaniu rozwiązań dopasowanych do indywidualnej sytuacji.

Kancelaria Zabrze

jest miejscem, gdzie można liczyć na naprawdę profesjonalne usługi z zakresu prawa. Są one świadczone na rzecz osób fizycznych, jednostek administracyjnych, a także podmiotów gospodarczych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Kancelaria charakteryzuje się ogromnym doświadczeniem, które wykorzystuje podczas swoich zleceń. W połączeniu z rozległą wiedzą z zakresu prawa świadczone usługi są wyspecjalizowane i wysokiej jakości.

Kancelaria Arkadiusz Szałajko specjalizuje się m. in. w prawie rodzinnym, cywilnym czy administracyjnym. Radca prawny sprawdzi się również w sprawach dotyczących prawa pracy. Prawnik świetnie pomoże swoim klientom w sprawach, które dotyczą działalności gospodarczej, różnego rodzaju umów cywilnych i prawnych, a także sprawach małżeńskich. Zajmie się zleceniami dotyczącymi mobbingu w pracy, wesprze również pracodawcę w optymalizacji i racjonalizacji form zatrudnienia. Poza tym adwokat sprawdzi się, gdy trzeba będzie zająć się postępowaniem przed organami administracji czy sądami administracyjnymi.

Adwokat świadczący usługi na rzecz kancelarii wykazuje się kreatywnością i rzetelnością podczas wykonywania swoich obowiązków. Udziela profesjonalnych porad prawnych, zawsze dba o indywidualne podejście do klienta, a także stara się dokładnie zrozumieć każdy problem i zlecenie, jakie otrzymuje. Adwokat cechuje się również pełnym zaangażowaniem oraz ambicją, dzięki której jest w stanie rozwiązywać nawet najbardziej skomplikowane problemy. Dba o to, by każda sprawa została doprowadzona do końca, do oczekiwanego rezultatu.
Tutejszy radca prawny okaże się bardzo pomocny przy zastępstwie procesowym przed sądami powszechnymi czy też w sprawach związanych z zakładaniem oraz likwidacją różnego rodzaju spółek.
Wielu z nich współpracowało też z małych i dużymi firmami, co sprawia, że doskonale znają rządzące nimi zasady i zdają sobie sprawę, jakie rozwiązania w danej działalność gospodarczej mogą okazać się najlepsze.

Kancelaria prawna w Zabrzu świadczy usługi na podstawie relacji partnerskich ze swoimi klientami w takich miastach jak Zabrze i Gliwice. Można liczyć na jej profesjonalne podejście, atrakcyjne ceny usług oraz naprawdę przyjemną współpracę. Ma spore referencje, o czym świadczą zamieszczone na stronie dokumenty oraz poświadczenie odpowiednich organów. Na tej kancelarii można naprawdę polegać.

Adwokat Zabrze

to zatem najlepszy wybór – u nas każdy uzyska interesującą go pomoc oraz wsparcie, nikogo bowiem nie pozostawiamy bez fachowej, profesjonalnej pomocy.

Pomagamy rozwiązywać problemy prawne, szczególnie w zakresie prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, pracy, gospodarczego, administracyjnego oraz w postępowaniu dla nieletnich. Adwokat Zabrze.

W przypadku wystąpienia problemów z dojazdem do Kancelarii, w razie jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z Kancelarią.
Telefon 603 281 318 ( telefon całodobowy ),  ewentualnie proszę kontaktować się za pomocą portalu facebook

Dlaczego warto korzystać z pomocy prawnika w Zabrzu?

Życie niejednokrotnie potrafi zaskoczyć i to w najmniej spodziewanym momencie. Kiedy pojawiają się problemy chcemy jak najszybciej znaleźć ich rozwiązanie. O ile z wieloma kłopotami potrafimy sobie poradzić sami to przed nami również stoją takie, w których rozwiązaniu niezbędna będzie pomoc prawnika w Zabrzu. Nie każdy zna się przecież na przepisach, nie potrafi ich szukać ani też interpretować. Prawnik w tej dziedzinie jest można powiedzieć ekspertem. Jego doświadczenie i wiedza sprawią, że klient znajdzie wyjście z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.

Jak wybrać dobrego prawnika w Zabrzu?

Jeżeli znalazłeś się w sytuacji bez wyjścia, zostałeś przyparty do muru lub nie możesz poradzić sobie z kłopotami finansowymi pora poszukać prawnika który wybawi z opresji. Kancelaria prawna jest takim właśnie miejscem. W jej skład wchodzą prawnicy z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szeregu spraw z różnych dziedzin prawa w których reprezentują swoich klientów. Skorzystać z tej pomocy może każdy – osoby prywatne a także przedsiębiorcy którzy równie często jak konsumenci. Wiele kancelarii specjalizuje się bowiem w prawie przedsiębiorców. Wybór prawnika nie jest jednak rzeczą prostą. Obecnie rynek ten jest bardzo mocno nasycony i decyzja nie należy do najłatwiejszych. Nawet w małych, liczących kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców miejscowościach takich jak Zabrze znajduje się nawet kilkanaście kancelarii. Aby ułatwić sobie wybór można posiłkować się rekomendacjami ze strony rodziny lub znajomych. Są one bowiem najbardziej obiektywne.

Obsługa Adwokat Zabrze

Nasza Kancelaria Adwokacka w Zabrzu oferuje profesjonalną i kompleksową obsługę Klientów indywidualnych jak również: przedsiębiorców, wspólnot mieszkaniowych oraz innych podmiotów.

Siedziba naszej Kancelarii znajduje się w Gliwicach a filia w Zabrzu. Obszar działalności Kancelarii to teren aglomeracji śląskiej.

Działalność i doświadczenie spowodowały, że ufają nam firmy, zlecając prowadzenie stałych obsług prawnych oraz osoby fizyczne, które powierzyły nam swoje sprawy osobiste i majątkowe.

Nasi Adwokaci udzielą wszelkich porad i konsultacji prawnych, sporządzamy pisma procesowe, bierzemy udział w negocjacjach i mediacjach, dochodzimy roszczeń odszkodowawczych. Celem kancelarii jest rzetelna pomoc prawna osobom fizycznym, a także przedsiębiorcom. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci uzyskali najkorzystniejsze rozwiązanie problemu.

Zapraszamy do skontaktowania się z Kancelarią w celu omówienia zasad pomocy prawnej i bezpłatnej wyceny stałej współpracy.

Adwokat Zabrze


"Kancelarie kierują się zasadą indywidualizacji potrzeb i oczekiwań społeczeństwa, zarówno w kwestii świadczonej pomocy prawnej jak i dostosowania cen usług do rzeczywistego nakładu pracy."

Adwokaci Arkadiusz Szałajko i wraz z Zespołem.


Kontakt całodobowy (24h): 603 281 318
znajdź nas na Facebook'u: facebook.com/adwokatszalajko/

SPRAWY KARNE I CYWILNE

W sprawach cywilnych i karnych osobom przebywającym za granicą, w tym udziela konsultacji telefonicznych i drogą mailową.

OFIARY WYPADKÓW DROGOWYCH

Ofiarom wypadków drogowych, w tym w uzyskaniu zadośćuczynień i odszkodowań przy korzystnym systemie rozliczeń.


OCHRONA KIEROWCÓW

Zapewnia kompleksową ochronę prawną kierowców w ruchu drogowym oraz obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

ROZWODY I ALIMENTY

W sprawach rozwodowych i alimentacyjnych, możemy pochwalić się dużym doświadczeniem.