kancelaria adwokacka

kontakt 24h: 603 281 318

kancelaria adwokacka

kontakt 24h: 603 281 318

Adwokat w Gliwicach, adwokat Zabrze, pomoc prawna osób za granicą

» KANCELARIA

Opis naszej kancelarii.

więcej informacji

» OBSŁUGA FIRM

Pełna obsługa przedsiębiortsw.

więcej informacji

» PORADY ONLINE

Porady przez internet.

więcej informacji

» KONTAKT

Jak się z nami skontaktować.

więcej informacji

Rozwody,separacje


Rozwody, separacje – prowadzenie sprawy

Nasze Kancelarie zajmują się prowadzeniem spraw rozwodowych na terenie całej Polski. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w prowadzeniu spraw rozwodowych z  orzekaniem o winie w rozkładzie pożycia małżonków, jak i bez orzekania. Potrafimy doradzić klientowi, jakie stanowisko procesowe najlepiej przyjąć w konkretnej sytuacji, mając na uwadze całokształt sprawy oraz relacje pomiędzy małżonkami. Przywiązujemy uwagę do uregulowania władzy rodzicielskiej nad małoletnimi dziećmi w trakcie postępowania rozwodowego, a także do kwestii alimentów.

Z uwagi na fakt, że sprawy o rozwód wymagają znacznego poświęcenia i zaangażowania, zapewniamy kompleksową pomoc przez cały czas trwania postępowania. Istotne przecież jest konsultowanie szeregu kwestii i problemów, które mogą wyniknąć w toku sprawy o rozwód.

Rozwody, separacje – współpraca

Naszym celem jest możliwie najbardziej komfortowe przeprowadzenie klienta przez postępowanie rozwodowe. Wiemy jednak, że postępowanie rozwodowe wiąże się z dużym stresem Naszych klientów, dlatego współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami z zakresu psychologii, którzy w miarę potrzeby udzielają właściwej pomocy. Zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy ważni dla naszych Klientów. Jesteśmy świadomi, że pokładają w Nas nadzieję i obdarzają wielkim zaufaniem.Współpracujemy z detektywem, który specjalizuje się w pomocy klientom przygotowującym się do spraw rozwodowych.

Adwokat Arkadiusz Szałajko prowadzi postępowania rozwodowe na terenie właściwości apelacji katowickiej, krakowskiej oraz wrocławskiej.

Rozwody – porada

Nasze Kancelarie znajdują się w Gliwicach i Zabrzu. Istnieje więc możliwość umówienia spotkania o dogodnej porze zarówno w Gliwicach jak i Zabrzu. Nasi adwokaci, w ramach porady doradzą w jaki sposób przeprowadzić postępowanie rozwodowe, jaki wariant prowadzenia sprawy będzie najkorzystniejszy i jaką zastosować taktykę procesową. Udzielą również informacji w kwestii dotyczącej skutków prawnych orzeczenia rozwodu zwłaszcza skutków w zakresie stosunków majątkowych pomiędzy małżonkami.

Rozwody – sporządzenie pozwu

Klienci często pytają, czy jest możliwe sporządzenie samego pozwu o rozwód lub o separację. Oczywiście istnieje możliwość sporządzenia pozwu dla Klienta.

Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią. Telefon całodobowy  : 603 281 318 . Można także kontaktować się za pomocą portalu facebook https://www.facebook.com/kancelarieszalajkoborowiecka


"Kancelarie kierują się zasadą indywidualizacji potrzeb i oczekiwań społeczeństwa, zarówno w kwestii świadczonej pomocy prawnej jak i dostosowania cen usług do rzeczywistego nakładu pracy."

Adwokaci Arkadiusz Szałajko i wraz z Zespołem.


Kontakt całodobowy (24h): 603 281 318
znajdź nas na Facebook'u: facebook.com/adwokatszalajko/

SPRAWY KARNE I CYWILNE

W sprawach cywilnych i karnych osobom przebywającym za granicą, w tym udziela konsultacji telefonicznych i drogą mailową.

OFIARY WYPADKÓW DROGOWYCH

Ofiarom wypadków drogowych, w tym w uzyskaniu zadośćuczynień i odszkodowań przy korzystnym systemie rozliczeń.


OCHRONA KIEROWCÓW

Zapewnia kompleksową ochronę prawną kierowców w ruchu drogowym oraz obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

ROZWODY I ALIMENTY

W sprawach rozwodowych i alimentacyjnych, możemy pochwalić się dużym doświadczeniem.