Kancelaria Adwokacka Adwokaci Arkadiusz Szałajko i Martyna Borowiecka wraz z Zespołem

» PRO BONO

Opis działalności Pro Bono naszej kancelarii.

więcej informacji »

» OBSŁUGA FIRM

Zajmujemy się kompleksową obsługą przedsiębiorców.

więcej informacji »

» SZKOLENIA

Prowadzimy szkolenia dla firm i instytucji, osób prywatnych.

więcej informacji »

» PORADY ONLINE

Udzielamy porad za pośrednictwem internetu.

więcej informacji »


Rozwody,separacje

Rozwody, separacje – prowadzenie sprawy

Nasze Kancelarie zajmują się prowadzeniem spraw rozwodowych na terenie całej Polski. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w prowadzeniu spraw rozwodowych z  orzekaniem o winie w rozkładzie pożycia małżonków, jak i bez orzekania. Potrafimy doradzić klientowi, jakie stanowisko procesowe najlepiej przyjąć w konkretnej sytuacji, mając na uwadze całokształt sprawy oraz relacje pomiędzy małżonkami. Przywiązujemy uwagę do uregulowania władzy rodzicielskiej nad małoletnimi dziećmi w trakcie postępowania rozwodowego, a także do kwestii alimentów.

Z uwagi na fakt, że sprawy o rozwód wymagają znacznego poświęcenia i zaangażowania, zapewniamy kompleksową pomoc przez cały czas trwania postępowania. Istotne przecież jest konsultowanie szeregu kwestii i problemów, które mogą wyniknąć w toku sprawy o rozwód.

Rozwody, separacje – współpraca

Naszym celem jest możliwie najbardziej komfortowe przeprowadzenie klienta przez postępowanie rozwodowe. Wiemy jednak, że postępowanie rozwodowe wiąże się z dużym stresem Naszych klientów, dlatego współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami z zakresu psychologii, którzy w miarę potrzeby udzielają właściwej pomocy. Zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy ważni dla naszych Klientów. Jesteśmy świadomi, że pokładają w Nas nadzieję i obdarzają wielkim zaufaniem.Współpracujemy z detektywem, który specjalizuje się w pomocy klientom przygotowującym się do spraw rozwodowych.

Adwokat Arkadiusz Szałajko prowadzi postępowania rozwodowe na terenie właściwości apelacji katowickiej, krakowskiej oraz wrocławskiej.

Rozwody – porada

Nasze Kancelarie znajdują się w Gliwicach i Zabrzu. Istnieje więc możliwość umówienia spotkania o dogodnej porze zarówno w Gliwicach jak i Zabrzu. Nasi adwokaci, w ramach porady doradzą w jaki sposób przeprowadzić postępowanie rozwodowe, jaki wariant prowadzenia sprawy będzie najkorzystniejszy i jaką zastosować taktykę procesową. Udzielą również informacji w kwestii dotyczącej skutków prawnych orzeczenia rozwodu zwłaszcza skutków w zakresie stosunków majątkowych pomiędzy małżonkami.

Rozwody – sporządzenie pozwu

Klienci często pytają, czy jest możliwe sporządzenie samego pozwu o rozwód lub o separację. Oczywiście istnieje możliwość sporządzenia pozwu dla Klienta.

Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią. Telefon całodobowy  : 603 281 318 . Można także kontaktować się za pomocą portalu facebook https://www.facebook.com/kancelarieszalajkoborowiecka


Kancelaria Adwokacka Adwokaci Arkadiusz Szałajko i Martyna Borowiecka wraz z Zespołem

Adwokat w Gliwicach, adwokat Zabrze, pomoc prawna osób za granicą, adwokat Knurów, sprawy rozwodowe, spadki, zadośćuczynienia, odszkodowania, ochrona prawna kierowców.